קיבוץ ניר-עם
קיבוץ ניר-עם
חסר רכיב

השקת אפליקציית "מקומי" בניר-עם

14/02/2018

בשעה טובה ומוצלחת אנחנו משיקים את אפליקציית 'מקומי' בניר-עם!
באמצעות האפליקציה נפיץ את הודעות הקהילה וכך נחליף את מערכת ה-
SMS שלנו.

'מקומי' מאפשרת לכם להקטין את כמות ההודעות שאתם מקבלים לפי תחומי העניין, ולקהילה היא מורידה את העלות של משלוח ההודעות. כך כולנו מרוויחים פעמיים.

האפליקציה זמינה לסמארטפונים מסוגים אנדרואיד ואייפון. בזמן הקרוב תקבלו הודעת SMS עם קישור להתקנה. פשוט לחצו על הקישור ותוכלו להתקין את 'מקומי'

מקומי היא מערכת להפצת הודעות בקהילה, המשפרת את התקשורת ומפחיתה עלויות.

היא נותנת פתרון מתקדם ונוח לשליחת הודעות לקבוצות:

o        ללא הגבלה על מספר אנשים בקבוצה.

o        ללא הגבלה על אורך ההודעה.

o        ללא הגבלה על כמות ההודעות.

מי שלא התקין את האפליקציה ימשיך לקבל את ההודעות בSMS.

 

חשוב לזכור:

 

1.     באפליקציה מובנה ספר טלפונים- יש להיכנס לקבוצת "חירום וביטחון" או  "הודעות כלליות", ללחוץ על הכותרת (חירום וביטחון/הודעות כלליות) ועל חברי הקבוצה- יפתח בפניכם ספר טלפונים של חברי הקיבוץ – לחיצה נוספת על שם החבר/ה תוביל לאפשרות לחייג לאותו אדם. השיחה מתבצעת דרך חייגן הטלפון.

2.     מחיקת הודעות – הודעות מוצגות באפליקציה לשבוע- לאחר שבוע הן תמחקנה.

3.      יש אפשרות "להשתיק" הודעות של קבוצה מסויימת

במקרה ואתם מעוניינים להשתיק קבוצה ספציפית ולא לקבל התראות כאשר נשלחות הודעות בקבוצה זו, עליכם ללחוץ על הכפתור הגדרות הנמצא בתחתית הדף (כפתור בצורת גלגל שיניים) וללחוץ על הכפתור משמאל לשם הקבוצה.

4.      יציאה מקבוצה-  באותו מסך הגדרות אפשר להוריד את ה"וי" שנמצא מימין לקבוצה מה שיגרום לכך שלא תהיו חברים בקבוצה זו יותר ולא תקבלו ממנה הודעות. תוכלו לחזור אליה בכל עת שתרצו.

 

למה כדאי להתקין

קיבוץ ניר-עם מתגאה במוצר תקשורת בן 70 שנה היחודי בתנועה הקיבוצית. אבל מסתבר כי עולם התקשורת עבר מהפך ופותחו  אמצעי תקשורת חדשים שנותנים אפשרויות רבות לשיתוף מידע בקהילה כמו שלנו, שהיומון הישן ומסרים מיידיים  SMS לא נותנים להם פתרון. אנו רוצים בבארי להשתמש בטכנולוגיה הזו.

במעבר מטכנולוגיה ישנה לחדשה, צריך לוודא כי גם המאחרים לאמץ את הטכנולוגיה (בעלי טלפונים ישנים) לא יינטשו מאחור ולכן בחרנו באפליקציה הזו, המאפשרת שילוב בין חדש לישן. החדש מאפשר מגוון רחב של אפשרויות כולל סינון כל ההודעות ויציאה מכל הקבוצות, ואילו הבחירה לא להתקין את התוכנה תשאיר אותכם ללא יכולת לשלוט בהודעות ובקבוצות כאילו עוד לא רכשתם טלפון חכם וחדיש במלא כסף.

לכן מומלץ לכל מי שברשותו טלפון חכם להתקין את התוכנה, להיות שותף למידע שנמסר בקהילה ולשלוט בתכנים שהוא מקבל. 

בהצלחה לכולנו

למעבר להתקנה לחצו כאן


חסר רכיב